SEWA

sewa

SEWA to nowoczesne i komfortowe studio (35 m2) położone na Ip. budynku frontowego z oknami wychodzącymi na całoroczny zielony ogródek. Wygodnie i w ciszy zamieszkają w nim nawet 4 osoby.

SEWA I

sewa

Sewa I (35 m2) znajduje się na Ip. budynku oficyny. Całoroczny zielony ogródek, balkon i panujący spokój zapewniają komfortowy pobyt dla max. 4 osób. Na mieszkanie składają się; kuchnia połączona…..

SEWA II

sewa

SEWA II (60 m2)położony jest na parterze budynku oficyny, co umożliwia korzystanie z mieszkania także dla osób poruszających się na wózku. Okna wychodzą na przez cały rok zielony ogródek. Mimo…..

SEWA III

sewa

Sewa III położony jest na I piętrze budynku frontowego z oknami wychodzącymi na ul.Szewską. To superkomfortowe mieszkanie o pow. 75 m2 składa się z dwóch sypialni, sypialni połączonej z salonem,…..

SEWA IV

sewa

Dwupoziomowy apartament urządzony w nowoczesnym, industrialnym stylu, z widokiem na ogród. Dysponuje jadalnią i w pełni wyposażoną kuchnią. Posiada dwie sypialnie i dwie łazienki. Apartament przeznaczony jest do komfortowego wypoczynku…..

SEWA MINI

sewa

Sewa MINI (19m2) znajduje się na Ip. budynku oficyny. Całoroczny zielony ogródek, balkon i panujący spokój zapewniają komfortowy pobyt dla max. 2 osób. Apartament składa się z sypilni z rozkładaną…..